Jestem #KobietąWyzwoloną, a Ty?

Być może myślisz, że jesteś kobietą wyzwoloną, ale czy nie przychodzą Ci do głowy tego rodzaju myśli
– Jestem gorsza, brzydsza niż inne.
– Innym się udało w życiu, a ja ciągle mam pod górkę.
– Wstydzę się pokazać innym ludziom. Jak inni mają mnie szanować, skoro sama siebie nie szanuje?

A jak u Ciebie z przebaczeniem, czy nie masz do kogoś urazy, czy nie doświadczasz bólu na myśl o osobie, która Cię skrzywdziła?

Jeśli tak, to prawdziwe wyzwolenie jest dopiero przed Tobą.

Żeby z tego wyjść potrzebujesz kogoś, kto okaże Ci bezwarunkową akceptację bez względu na Twoje braki, wady, zbędne kilogramy czy zmarszczki. Kogoś kto kocha Cię pomimo, a nie za to, co zrobisz, czy za to, jaka jesteś.

Czy masz kogoś takiego?

Może to Twój ojciec lub ukochany mężczyzna. Jeśli masz kogoś takiego, to jesteś szczęściarą. Ale nawet najlepszy ojciec czy mąż nie może być stale przy Tobie, nie możesz być pewna, że Cię nigdy nie zawiedzie, bo przecież jest tylko człowiekiem.

Potrzebujesz kogoś, kto zawsze będzie przy Tobie i nigdy Cię nie skrzywdzi.

Bardzo bym chciała, byś zobaczyła, że ktoś taki jest! I już długo czeka, byś Go poznała i odpowiedziała na Jego miłość.

Jezus, który kocha nas, i który wyzwolił nas z naszych grzechów przelewając swoją krew na Krzyżu (Obj. 1, 5)

Zauważ, że Jezus mówi, że TERAZ Ciebie kocha, nie tylko kochał Cię, jak umierał za Ciebie na krzyżu, ale kocha Cię DZISIAJ, czyli szuka kontaktu z Tobą i szuka Twojego dobra!

Obj. 3, 20
Oto stoję u drzwi i kołaczę; jeśli ktoś usłyszy głos mój i otworzy drzwi, wstąpię do niego i będę z nim wieczerzał, a on ze mną.

Dlatego przestań narzekać, użalać się nad sobą, czekać na rycerza na białym koniu, który może nigdy nie przyjechać i ZOSTAŃ KOBIETĄ WYZWOLONĄ przez największego swojego wielbiciela, Jezusa Chrystusa!

Jeśli zdecydujesz się na ten związek, to nigdy się nie rozczarujesz i nigdy nie zostaniesz porzucona.

Hebr. 13, 5
Nie porzucę cię ani cię nie opuszczę.


Dzisiaj kobiety pseudowyzwolone wyszły na ulice w ramach #CzarnyPiątek i domagają się prawa do zabijania swoich dzieci. My chcemy pokazać Ci prawdziwe wyzwolenie i prawdziwą wolność. Ty też możesz zostać #KobietąWyzwoloną, na zawsze! Czekamy na Twoje zdjęcie!

Dołącz do nas! Dołącz do akcji!

Skomentuj poniżej. Wyślij swoją fotkę z #KobietaWyzwolona lub #NieJestemFeministką
na: kobiety@idzpodprad.pl lub facebook.com/idzpodprad
lub prześlij przy pomocy tego formularza:


fot. Maciej Ziegler – http://maciejziegler.com

7 thoughts on “Jestem #KobietąWyzwoloną, a Ty?

 1. Cudowna i potrzebna akcja jestem #KobietąWyzwoloną! Gratulacje dla Korneli i całej ekipy!
  Polsce są potrzebne wyzwolone przez Chrystusa, Boże, dzielne kobiety!
  Hebr, 13:5 Nie porzucę cię ani cię nie opuszczę – Obietnica samego Boga, która poruszyła moje serce i dała pewność życia bez strachu!
  Drogi Tatuś, który znał nas zanim poczęliśmy się w łonie matki Jr 1,4:5
  Ja powiedziałam TAK Jezusowi – mojemu Panu i Zbawicielowi i już nic nie zdoła mnie odłączyć od Jego doskonałej, i wiecznej miłości!

 2. Jestem nieustannie atakowana za wiarę w Jezusa Chrystusa, za sympatyzowanie z KNP, za NIE bycie feministką oraz NIE branie udziału w czarnym marszu. Nie jest to przyjemne. Ale napawa mnie dumą, ponieważ mam pewność, że postępuję słusznie. Trzymając z dziewczynami z IDŹ POD PRĄD jestem bardziej świadomą kobietą wyzwoloną, żyjącą dla Jezusa Chrystusa. Nie bojącą się jutra. Nie muszę dowartościowywać się na chaotycznych manifestacjach, pośród tłumu fałszywych, obcych ludzi. Nie muszę szukać uznania w oczach obcych, interesownych mężczyzn. Gdyż otula mnie miłość najpiękniejszą z możliwych. Boża miłość. JESTEM CHRZEŚCIJANKĄ. NIE JESTEM FEMINISTKĄ. JESTEM KOBIETĄ WYZWOLONĄ i dziękuję Kornelce, Eunice, Karolince, MARZENIE, Aniom K. i F. oraz innym kobietą z IPP, za otwieranie nas na Pana Boga, Jego słowa i dzieła. Inspirowanie, napędzanie do działania i wielkie serca. Niech Bóg wam błogosławi, dziewczyny! Dzięki za wszystko. Pozdrawiam.

 3. Wspaniała akcja !Wiwat kobiety wyzwolone w Jezusie Chrystusie!Dziękuję wam dziewczyny, jesteście wspaniałe!!!Dzięki wam moje życie znów nabiera blasku:)

 4. Nie jestem feministka, #Jestem Kobieta wyzwolona dlatego,ze mam wspaniala Rodzine i jestem przez nia kochana.Dziewczyny wspaniala akcja.Wielki Szacun dla Euniki,Kornelii,Karoliny, Marzeny i wszystkich kobiet ,ktore zorganizowaly te akcje. To wejdzie napewno do Historii.Dziewczyny jestescie nie zastapione.Zycze wam zdrowka i dalszych sukcesow do organizowania takich akcji. Pozdrawiam was serdecznie i cala Ekipe IPPTV.Niech zyja nasze wyzwolone Kobiety

 5. Dzięki za zachętę! Czekamy na kolejne zdjęcia, a przede wszystkim na kolejne #KobietyWyzwolone !!! 😉 Boża miłość do nas – to coś najwspanialszego, co mogło nas spotkać. Podaj dalej! 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *